Piknik „Lata 70-te”

dsc078226 września w naszym Domu odbył się huczny Piknik Promocyjno-Integracyjno-Edukacyjny: „Lata 70-te”, zorganizowany w ramach Projektu „AGE” – Działania na rzecz aktywnego i godnego starzenia się w Warszawie”.

W piękne wrześniowe południe na dziedzińcu naszego Domu zgromadzili się liczni Goście w tym Przyjaciele naszego Domu, Mieszkańcy, Personel i Dyrektorzy zaprzyjaźnionych domów pomocy społecznej, domów rodzinnych oraz przedstawiciele współpracujących z nami instytucji, szkół, organizacji pozarządowych i zaprzyjaźnieni sąsiedzi z okolicznych domów.

Wszyscy witani byli serdecznie przez Mieszkańców i Personel naszego Domu. Królowały barwne stroje z lat siedemdziesiątych.– Prezentowany przez naszych Mieszkańców „Wtorkowy rejs przez lata 70-te”, zainspirowany kultowym filmem Władysława Pasikowskiego spowodował ogromne zainteresowanie żeglowaniem po Wiśle.

Potem mogliśmy obejrzeć przedstawienie „Dziś w teatrze – Damy i Huzary” w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Integracyjnych „Azyl” w Piastowie. W „Barze mlecznym” dużym powodzeniem cieszyły się … ogromne porcje karkówki, kaszanki i pulchne serdelki, na deser serwowaliśmy lody.

Goście raczyli się różno kolorowymi napojami w wystrzałowych szklankach w stylu disco. Na naszym dziedzińcu zapanowała prawdziwa „Gorączka sobotniej nocy”. Były szalone tańce w rytmie Boney M i Bee Gees a na koniec trochę folkloru prosto z Pragi w wykonaniu Kapeli Praskiej. Piknik udał się znakomicie a podziękowaniom nie było końca.

Zapraszamy do galerii